Karolina Biernatowicz

Karolina Biernatowicz

 
 

Karolina Biernatowiczkosmetolog, kierownik kliniki

Jest absolwentką studiów licencjackich kierunku kosmetologia oraz studiów magisterskich o specjalności dietetyka i żywienie człowieka.Zdobyła tytuł masażysty a wiedzę systematycznie poszerza na licznych szkoleniach. jej pasją jest dbanie nie tylko o urodę ale także o zdrowy styl życia. Poza pracą uwielbia aktywnie spędzać czas. Jest uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pracy zawsze z ogromnym zaangażowaniem i pokładami pozytywnej energii.

Martyna Czechowska

Martyna Czechowska

 
 

Martyna Czechowskakosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji im. Anieli Goc w Poznaniu, którą ukończyła z tytułem magistra.Kosmetolog z powołania i pasjonatka swojego zawodu, dla której zadowolenie pacjenta jest zawsze największą satysfakcją. Jej celem jest poprawa jakości życia innych ludzi poprzez walkę z ich kompleksami, dodanie im pewności siebie i sprawienie by dobrze czuły sie we własnej skórze.

W kręgu jej zainteresowań znajdują się zdrowy tryb życia oraz filmy psychologiczne.

Joanna Wierzchnicka

Joanna Wierzchnicka

 
 

Joanna Wierzchnickafizjoterapeuta, kosmetolog

Fizjoterapeut ka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdansku. Zdobywalam doswiadczenie w prestiżóych spa, w hotelach 5 gwiazdkowych. Jej pasją jest kosmetologia dlatego postanowila sie ksztalcic rozniez w tym kierunku na Wyzszej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Interesuje sie domowa pielegnacja skory, zdrowym trybem zycia, silownia i gotowaniem.

Joanna Gunarys

Joanna Gunarys

 
 

lek. med. Joanna Gunarys ekspert medycyny estetycznej

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Gdańszczanka. W trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej, w przyszłości pragnie kontynuować naukę w zakresie chirurgii onkologicznej. Ponadto członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Towarzystwa Leczenia Ran Przewlekłych oraz Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W swojej codziennej praktyce skupia się przede wszystkim na medycynie regeneracyjnej, której zadaniem jest odmłodzenie wyglądu i poprawa jakości skóry. Jej głównym celem jest wydobycie naturalnego piękna swoich pacjentów. Nieustanne doskonali swoje umiejętności, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Marta Szarogroder

Marta Szarogroder

 
 

Marta Szarogrodermanager

Z wykształcenia prawnik i PRowiec, od wielu lat związana z branżą beauty, specjalizuje się w budowaniu wizerunku i kreowaniu marki. w Klinikach Lorenzo Coletti wspiera zespół w pozyskiwaniu klientów, budowaniu relacji z Klientami i propagowaniu pozytywnego wizerunku na rynku.

Katarzyna Butowska

Katarzyna Butowska

 
 

Katarzyna Butowskadietetyk kliniczny

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku dietetyka. Cały czas pogłębiaa swoją wiedzę, uczęszczając na różne szkolenia i konferencje zarówno dietetyczne jak i medyczne.

Jestem dietetykiem z pasji. Sama od dziecka zmagała się z otyłością próbując po drodze przeróżnych diet, które w dłuższym rezultacie nie przynosiły efektu, a często doprowadzały do tzw. „efektu jo-jo”.

Nauczy Cię zdrowo odżywiać się, dzięki czemu raz na zawsze pozbędziesz się nadprogramowych kilogramów. Pokaże Ci, że zdrowo nie znaczy nudno i niesmacznie.