HIFU Sonoqueen -30%
HIFU Sonoqueen -30%

Lifting bez skalpela

-30% na zabiegi HIFU Sonoqueen? ‼️

Bezoperacy jny lifting twarzy, bez bólu, bez rekonwalescencji- bezpiecznie i komfortowo. 
Podniesiony owal , zagęszczona skóra , spłycenie zmarszczek , a nawet bruzd wargowo-nosowych.

Twarz  2 093 zł  zamiast 2990 zł

Podbródek 1043 zł zamiast 1490 zł

Okolice oczu 830 zł zamiast 1190 zł


Tylko co to jest HIFU?

Pod tajemniczą nazwą SonoQueen kryje się technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) i to najnowszej generacji – wykorzystująca skupione w jednym miejscu ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, by dokonać bezinwazyjnego, czyli niechirurgicznego i bezbolesnego liftingu twarzy. Zabieg stymuluje głębokie warstwy skóry do procesu kolagenogenezy, czyli regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. To właśnie one odpowiedzialne są za jędrność i sprężystość naszej skóry. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.
Zabiegi technologią HIFU wymagają precyzji (stąd narysowane linie na twarzy Klientki) oraz umiejętności poprawnego ustawienia parametrów urządzenia, dostosowując je do uprzedniej kwalifikacji Klienta.

Masz pytania? Napisz je pod postem lub zadzwoń do nas ☎️ 733 308 080

Epilacja laserowa 3+2 gratis
Epilacja laserowa 3+2 gratis

Gładka skóra- na lata

Kupując 3 zabiegi epilacji laserowej - 2 kolejne otrzymasz gratis (dotyczy najtańszej partii ciała lub zabiegów na tę samą partię)
 
< strong>Epilacja laserowa jest najnowocześniejszą metodą usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała. Dzięki nowoczesnym laserom, przeznaczonym specjalnie do zabiegów depilacji laserowej w ciągu kilkunastu tygodni Klient może pozbyć się na stałe zbędnego owłosienia. Wystarczy kilka sesji epilacji laserowej, aby trwale i skutecznie zniszczyć niechciane włosy na ciele, na twarzy a także w okolicach intymnych.
 
W Klinice Lorenzo Coletti dysponujemy najnowocześniejszym urządzeniem przeznaczonym- laserem X Lase Plus- do epilacji laserowej oraz zespołem doskonale przeszkolonych kosmetologów, którzy w zabiegach epilacji laserowej najnowocześniejszymi metodami mają ogromne doświadczenie.
 
Dla tego możecie być Państwo pewni, że wybierając depilację laserową w Klinice Lorenzo Coletti nie tylko oddacie w ręce profesjonalistów, którzy otoczą Was najlepsza opieką, ale też wykonacie zabieg najnowocześniejszą metodą epilacji laserowej, która umożliwia trwałe pozbycie się niechcianych włosów.
 
&nb sp;
Kriolipoliza 499 zł zamiast 950 zł
Kriolipoliza 499 zł zamiast 950 zł

Trwałe usuwanie tłuszczu

Kriolipoliza 499 zł zamiast 950 zł- 2 przyłożenia 

Jest to nowa nieiwazyjna technologia, wykorzystująca niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości na brzuchu, plecach (boczkach), ramionach czy bryczesach. Jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Ta nowa metoda polega na aplikacji specjalnej głowicy, niezwykle zaawansowanej technologicznie, na obszar ciała poddawany zabiegowi. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie w przedziale od -8 do -10 stopni Celsjusza) organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalne pozbywanie się adipocytów z organizmu. W ten sposób uzyskujemy spektakularną poprawę figury!

Bezpieczny i skuteczny lifting powiek 499 zł zamiast 900 zł
Bezpieczny i skuteczny lifting powiek 499 zł zamiast 900 zł

Bezoperacyjna korekta powiek

Nieoperacyjna korekta powiek górnych 499 zł zamiast 900 zł 

Bezpiecz ny i skuteczny lifting powiek – odmładzanie dzięki energii plazmy azotowej! 

Oferujemy najnowocześniejsze urządzenie Intraject oparte na technologii plazmy azotowej.
Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia, cech charakterystycznych dla laseroterapii.

Atutem plazmy azotowej zastosowanej w aparaturze Intraject jest możliwość jej zastosowania na powiekę ruchomą i przeprowadzenie blefaroplastyki – nieoperacyjnej korekcji powiek, który usuwa nadmiar luźnej skóry na górnej powiece co do tej pory było możliwe jedynie drogą chirurgiczną.


Liftinguje, napina górną powiekę niwelując załamania na powierzchni powieki (zmniejsza objętość obwisłej skóry) oraz daje efekt zagęszczenia luźnej skóry na powiece (poprawia jej jędrność), dogłębnie ją wygładza i niweluje zmarszczki.