Nowość
Nowość

Zabiegi trychologiczne

Sprawdź nasze zabiegi trychologiczne: 

Pee ling kawitacyjny skóry głowy: to podstawowy zabieg trychologiczny niezbędny dla dokładnego oczyszczenia skóry głowy z warstwy krystalizacji, zanieczyszczeń, nadmiaru zalegającego łoju, obumarłych komórek naskórka. Peeling udrażnia ujścia mieszków włosowych, pobudza krążenie krwi w skórze, a tym samym zwiększa dostarczaną do cebulek włosowych ilość składników odżywczych.
Peeling skóry głowy stosowany powinien być przed każdym zabiegiem trychologicznym w celu zwiększenia skuteczności późniejszych działań. Zalecamy stosowanie peelingu poczatkowo 1 raz w tygodniu, następnie w celu podtrzymania efektów 1 raz w miesiącu.

Cena: 150 zł lub GRATIS do każdego zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej na skórę głowy

Radiofrekwe n cja mikroigłowa z eletroporacją: Na skórze za pomocą specjalnej głowicy z rolką wyposażoną w sterylne tytanowe igły wykonywane są mikronakłucia, które w połączeniu z falą radiową przepływającą przez igły, powodują otwarcie mikrokanałów, co stymuluje regeneracje struktury włosa, zahamowanie wypadania włosów oraz pobudzenie cebulek włosowych do wzrostu nowych włosów. Na skórę poddaną uprzednio mikronakłuwaniu, aplikowany jest specjalny preparat w formie ampułki ze składnikami aktywnymi. Głowica do elektroporacji powoduje, że składniki są wtłaczane w głąb skóry, przez co procesy regeneracji zachodzą znacznie szybciej i intensywniej.

Cena: 500 zł (+ peeling kawitacyjny skóy głowy GRATIS)

Mezoterapi a igłowa Hair Care: Unikatowy produkt zawierający naturalne składniki, połączone w bardzo skutecznym stężeniu. Dzięki swojej ekskluzywnej formule, HairCare może pomóc w wielu problemach z włosami. HairCare łączy w sobie ożywiające, odżywcze i stymulujące składniki wymagane, by poprawić strukturę włosów, regulować wydzielanie serum, stymulować wzrost oraz spowolnić wypadanie włosów. Preparat zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Włosy odzyskują blask, są mocne i odżywione. HairCare stymuluje mieszki włosowe, wzmacnia i ochrania włókna kapilarne, stymuluje wzrost włosów, zmniejsza efekt utraty włosów, odżywia i nawilża skórę głowy.

Cena: 299 zł zamiast  400 zł 

Karboksy terapia skóy głowy: Karboksyterapia Julie&a mp;a mp;a mp;n bsp;to jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów na nadmierne wypadanie włosów. Julie to specjalistyczne urządzenie, za pomocą którego podaje się podskórnie i śródskórnie dwutlenek węgla. W efekcie rozszerzają się naczynka, powstają nowe, pobudzona jest regeneracja komórek – włosy nie tylko przestają wypadać, ale pojawiają się też nowe. 

Cena pojedynczego zabiegu: 250 zł  lub pakiet 3+2 Gratis ( 750 zł zamiast 1250 zł za 5 zamiegów )

 

HIFU Sonoqueen -30%
HIFU Sonoqueen -30%

Lifting bez skalpela

-30% na zabiegi HIFU Sonoqueen? ‼️

Bezoperacy jny lifting twarzy, bez bólu, bez rekonwalescencji- bezpiecznie i komfortowo. 
Podniesiony owal , zagęszczona skóra , spłycenie zmarszczek , a nawet bruzd wargowo-nosowych.

Twarz  2 093 zł  zamiast 2990 zł

Podbródek 1043 zł zamiast 1490 zł

Okolice oczu 830 zł zamiast 1190 zł


Tylko co to jest HIFU?

Pod tajemniczą nazwą SonoQueen kryje się technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) i to najnowszej generacji – wykorzystująca skupione w jednym miejscu ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, by dokonać bezinwazyjnego, czyli niechirurgicznego i bezbolesnego liftingu twarzy. Zabieg stymuluje głębokie warstwy skóry do procesu kolagenogenezy, czyli regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. To właśnie one odpowiedzialne są za jędrność i sprężystość naszej skóry. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.
Zabiegi technologią HIFU wymagają precyzji (stąd narysowane linie na twarzy Klientki) oraz umiejętności poprawnego ustawienia parametrów urządzenia, dostosowując je do uprzedniej kwalifikacji Klienta.

Masz pytania? Napisz je pod postem lub zadzwoń do nas ☎️ 733 308 080

Geneo+
Geneo+

Najlepsza oferta w Trójmieście

Geneo to błyskawiczny, nowatorski i krótki, bo zaledwie 30 minut zabieg kosmetyczno pielęgnacyjny. Polecany do każdego typu karnacji skóry oraz wszystkich obszarów twarzy. Można wykonywać go przez cały rok. Proponowany szczególnie przyszłym pannom młodym, a także ich mamom... a właściwie wszystkim gościom weselnym. 

Wyjątkowość zabiegu polega na wykorzystaniu bąbelków powietrza wzbogaconych o bardzo wysokie stężenie dwutlenku węgla, który ma pozytywny wpływ na skórę. 

SKORZYSTAJ Z NAJLEPSZEJ OFERTY W TRÓJMIEŚCIE 230 zł

 

Epilacja laserowa 3+2 gratis
Epilacja laserowa 3+2 gratis

Gładka skóra- na lata

Kupując 3 zabiegi epilacji laserowej - 2 kolejne otrzymasz gratis (dotyczy najtańszej partii ciała lub zabiegów na tę samą partię)
 
< strong>Epilacja laserowa jest najnowocześniejszą metodą usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała. Dzięki nowoczesnym laserom, przeznaczonym specjalnie do zabiegów depilacji laserowej w ciągu kilkunastu tygodni Klient może pozbyć się na stałe zbędnego owłosienia. Wystarczy kilka sesji epilacji laserowej, aby trwale i skutecznie zniszczyć niechciane włosy na ciele, na twarzy a także w okolicach intymnych.
 
W Klinice Lorenzo Coletti dysponujemy najnowocześniejszym urządzeniem przeznaczonym- laserem X Lase Plus- do epilacji laserowej oraz zespołem doskonale przeszkolonych kosmetologów, którzy w zabiegach epilacji laserowej najnowocześniejszymi metodami mają ogromne doświadczenie.
 
Dla tego możecie być Państwo pewni, że wybierając depilację laserową w Klinice Lorenzo Coletti nie tylko oddacie w ręce profesjonalistów, którzy otoczą Was najlepsza opieką, ale też wykonacie zabieg najnowocześniejszą metodą epilacji laserowej, która umożliwia trwałe pozbycie się niechcianych włosów.
 
&nb sp;
Kriolipoliza 499 zł zamiast 950 zł
Kriolipoliza 499 zł zamiast 950 zł

Trwałe usuwanie tłuszczu

Kriolipoliza 499 zł zamiast 950 zł- 2 przyłożenia 

Jest to nowa nieiwazyjna technologia, wykorzystująca niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości na brzuchu, plecach (boczkach), ramionach czy bryczesach. Jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Ta nowa metoda polega na aplikacji specjalnej głowicy, niezwykle zaawansowanej technologicznie, na obszar ciała poddawany zabiegowi. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie w przedziale od -8 do -10 stopni Celsjusza) organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalne pozbywanie się adipocytów z organizmu. W ten sposób uzyskujemy spektakularną poprawę figury!