Laser Frakcyjny -40%
Laser Frakcyjny -40%

Tylko w listopadzie 594 zł  zamiast 990 zł (twarz)

Laser frakcyjny ER: YAG to najskuteczniejsza metoda redukcji blizn, rozstępów, zmarszczek i rozszerzonych ujść gruczołów łojowych. Laser frakcyjny poprawia strukturę i koloryt skóry, czyniąc ją młodszą i bardziej elastyczną. Nowoczesna technologia umożliwia kontrolowane, punktowe odparowanie powierzchownych warstw skóry, dając efekt głębokiej przebudowy, przy krótkim okresie regeneracji skóry.

REZULTATY
 • r edukacja przebarwień
 • spłycone zmarszczki 
 • redukcja blizn 
 • zagęszczenie skóry, poprawa jędrności
 • redukcja rozszerzonych porów

 

Epilacja laserowa 3+2 gratis
Epilacja laserowa 3+2 gratis

Gładka skóra- na lata

Kupując 3 zabiegi epilacji laserowej - 2 kolejne otrzymasz gratis (dotyczy najtańszej partii ciała lub zabiegów na tę samą partię)
 
& amp; lt; strong>Epilacja laserowa jest najnowocześniejszą metodą usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała. Dzięki nowoczesnym laserom, przeznaczonym specjalnie do zabiegów depilacji laserowej w ciągu kilkunastu tygodni Klient może pozbyć się na stałe zbędnego owłosienia. Wystarczy kilka sesji epilacji laserowej, aby trwale i skutecznie zniszczyć niechciane włosy na ciele, na twarzy a także w okolicach intymnych.
 
W Klinice Lorenzo Coletti dysponujemy najnowocześniejszym urządzeniem przeznaczonym- laserem X Lase Plus- do epilacji laserowej oraz zespołem doskonale przeszkolonych kosmetologów, którzy w zabiegach epilacji laserowej najnowocześniejszymi metodami mają ogromne doświadczenie.
 
Dla tego możecie być Państwo pewni, że wybierając depilację laserową w Klinice Lorenzo Coletti nie tylko oddacie w ręce profesjonalistów, którzy otoczą Was najlepsza opieką, ale też wykonacie zabieg najnowocześniejszą metodą epilacji laserowej, która umożliwia trwałe pozbycie się niechcianych włosów.
 
&am p;am p;nb sp;
Nowość
Nowość

Zabiegi trychologiczne

Sprawdź nasze zabiegi trychologiczne: 

Pee ling kawitacyjny skóry głowy: to podstawowy zabieg trychologiczny niezbędny dla dokładnego oczyszczenia skóry głowy z warstwy krystalizacji, zanieczyszczeń, nadmiaru zalegającego łoju, obumarłych komórek naskórka. Peeling udrażnia ujścia mieszków włosowych, pobudza krążenie krwi w skórze, a tym samym zwiększa dostarczaną do cebulek włosowych ilość składników odżywczych.
Peeling skóry głowy stosowany powinien być przed każdym zabiegiem trychologicznym w celu zwiększenia skuteczności późniejszych działań. Zalecamy stosowanie peelingu poczatkowo 1 raz w tygodniu, następnie w celu podtrzymania efektów 1 raz w miesiącu.

Cena: 150 zł lub GRATIS do każdego zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej na skórę głowy

Radiofrekwe ncja mikroigłowa z eletroporacją: Na skórze za pomocą specjalnej głowicy z rolką wyposażoną w sterylne tytanowe igły wykonywane są mikronakłucia, które w połączeniu z falą radiową przepływającą przez igły, powodują otwarcie mikrokanałów, co stymuluje regeneracje struktury włosa, zahamowanie wypadania włosów oraz pobudzenie cebulek włosowych do wzrostu nowych włosów. Na skórę poddaną uprzednio mikronakłuwaniu, aplikowany jest specjalny preparat w formie ampułki ze składnikami aktywnymi. Głowica do elektroporacji powoduje, że składniki są wtłaczane w głąb skóry, przez co procesy regeneracji zachodzą znacznie szybciej i intensywniej.

Cena: 500 zł (+ peeling kawitacyjny skóry głowy GRATIS)

Mezoterapi a igłowa Hair Care: Unikatowy produkt zawierający naturalne składniki, połączone w bardzo skutecznym stężeniu. Dzięki swojej ekskluzywnej formule, HairCare może pomóc w wielu problemach z włosami. HairCare łączy w sobie ożywiające, odżywcze i stymulujące składniki wymagane, by poprawić strukturę włosów, regulować wydzielanie serum, stymulować wzrost oraz spowolnić wypadanie włosów. Preparat zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Włosy odzyskują blask, są mocne i odżywione. HairCare stymuluje mieszki włosowe, wzmacnia i ochrania włókna kapilarne, stymuluje wzrost włosów, zmniejsza efekt utraty włosów, odżywia i nawilża skórę głowy.

Cena: 299 zł zamiast  400 zł 

Karboksy terapia skóy głowy: Karboksyterapia Julie&a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;n bsp;to jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów na nadmierne wypadanie włosów. Julie to specjalistyczne urządzenie, za pomocą którego podaje się podskórnie i śródskórnie dwutlenek węgla. W efekcie rozszerzają się naczynka, powstają nowe, pobudzona jest regeneracja komórek – włosy nie tylko przestają wypadać, ale pojawiają się też nowe. 

Cena pojedynczego zabiegu: 250 zł  lub pakiet 3+2 Gratis ( 750 zł zamiast 1250 zł za 5 zabiegów )

 

Bezpieczny i skuteczny lifting powiek 450 zł zamiast 900 zł
Bezpieczny i skuteczny lifting powiek 450 zł zamiast 900 zł

Bezoperacyjna korekta powiek

Nieoperacyjna korekta powiek górnych 499 zł zamiast 900 zł 

Bezpiecz ny i skuteczny lifting powiek – odmładzanie dzięki energii plazmy azotowej! 

Oferujemy najnowocześniejsze urządzenie Intraject oparte na technologii plazmy azotowej.
Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia, cech charakterystycznych dla laseroterapii.

Atutem plazmy azotowej zastosowanej w aparaturze Intraject jest możliwość jej zastosowania na powiekę ruchomą i przeprowadzenie blefaroplastyki – nieoperacyjnej korekcji powiek, który usuwa nadmiar luźnej skóry na górnej powiece co do tej pory było możliwe jedynie drogą chirurgiczną.


Liftinguje, napina górną powiekę niwelując załamania na powierzchni powieki (zmniejsza objętość obwisłej skóry) oraz daje efekt zagęszczenia luźnej skóry na powiece (poprawia jej jędrność), dogłębnie ją wygładza i niweluje zmarszczki.

NOWOŚĆ! Masaż twarzy KOBIDO 3+1 gratis
NOWOŚĆ! Masaż twarzy KOBIDO 3+1 gratis

Masaż twarzy KOBIDO 3+1 gratis

NOWOŚĆ- w Listopadzie 3+1 Gratis (597 zamiast 796)

Masaż Kobido  znany jest  jako "niechirurgiczny lifting twarzy". Dzięki technikom Kobido można naturalnie i z biegiem czasu:

 • Zniwelować napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne
 • Zapobiec bądź zmniejszyć efekty starzenia się naszej skóry
 • Odzyskać młodą twarz  poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni
 • Stymulować metabolizm komórkowy, co przyczyni się do szybszej regeneracji skóry
 • Oczyścić skórę usuwając toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry dzięki czemu dodamy jej naturalnego blasku
 • Zniwelować nadmierne napięcie w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy
 • Stymulować produkcję składników skóry – kolagen i elastynę

 

Zaintrygo wana? Zapraszamy do kontaktu: 733 308 080